close
تبلیغات در اینترنت
برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو | استخدام وزارت نیرو 97
loading...

nezamevazifee

برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو | استخدام وزارت نیرو 97                     ما در این مقاله می خواهیم بیشتر در خصوص مفهوم استخدام و همچنین استخدام وزارت نیرو بپردازیم امروزه مصاحبه های استخدامی دغدغه خیلی از جوان ها و همچنین خانواده های انها می باشد و اینکه چقدر هر رشته  ای شریط استخدامی بیشتری دارد عموما هر شخصی در هر رشته ای توانایی هایی دارد که در مصاحبه استخدامی مشخص می شود .به همین ترتیت ما در این مقاله سعی داشته ایم که به این…

برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو | استخدام وزارت نیرو 97

nezamevazifee بازدید : 3 شنبه 13 مرداد 1397 نظرات ()

برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو | استخدام وزارت نیرو 97

 

 

 

 

 

 

نتیجه تصویری برای خبر استخدام وزارت نیرو در مرداد 97

 

 

 

 

ما در این مقاله می خواهیم بیشتر در خصوص مفهوم استخدام و همچنین استخدام وزارت نیرو بپردازیم امروزه مصاحبه های استخدامی دغدغه خیلی از جوان ها و همچنین خانواده های انها می باشد و اینکه چقدر هر رشته  ای شریط استخدامی بیشتری دارد عموما هر شخصی در هر رشته ای توانایی هایی دارد که در مصاحبه استخدامی مشخص می شود .به همین ترتیت ما در این مقاله سعی داشته ایم که به این مهم بیشتر بپردازیم و امید بر ان داریم تا همه جوانان مصاحبه ای عالی و شغلی مناسب رشته خود داشته باشند موضوعات مورد تحقیق و بررسی در این مقاله عبارت است از  

سرویس استخدامی برق نیرو

مهم‌ترین وظیفه وزارت نیروی ایران

ساختار سازمانی وزارت نیرو


شما عزیزان با خواند این مقاله به پاسخ پرسش های خود خواهید رسید در صورت هر گونه ابهام یا سوالی می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید .

 

 

 

,,,,,,,,,

"سامانه صدای مشاور "

مشاوره دهنده تخصصی دانشگاه ها

برای تماس با مشاورین ما کافیست از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

 

وزارت نیرو در تمامی بخش‌های مختلف صنعت آب و برق ۱۵۱۷ نفر را از طریق این ازمون استخدام خواهد کرد. این تعداد استخدامی در سه بخش مختلف شرکت‌های توزیع نیروی برق، شرکت‌های آب و فاضلاب و نیروگاه‌های برق و برای سراسر کشور می‌باشد.در این آزمون برای شرکت‌های توزیع نیروی برق و نیروگاه‌ها از مقطع کاردانی نیز ظرفیت استخدامی وجود دارد.

 

 

سرویس استخدامی برق نیرو

 

 

ثبت نام آزمون استخدامی جدید وزارت نیرو روز‌های ۲۱ و یا ۲۲ مردادماه امسال از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز خواهد شد که به مدت یک هفته امکان ثبت نام وجود خواهد داشت. تاریخ دقیق باز شدن سایت سازمان سنجش برای شروع ثبت نام منوط به آمادگی به این سازمان است، ولی بر اساس هماهنگی‌های انجام شده در همین روز‌ها ثبت نام آغاز خواهد شد.در مجموع وزارت نیرو در تمامی بخش‌های مختلف صنعت آب و برق ۱۵۱۷ نفر را از طریق این ازمون استخدام خواهد کرد. این تعداد استخدامی در سه بخش مختلف شرکت‌های توزیع نیروی برق، شرکت‌های آب و فاضلاب و نیروگاه‌های برق و برای سراسر کشور می‌باشد.این آزمون استخدامی وزارت نیرو برای شرکت‌های غیردولتی وابسته به وزارت نیرو بوده و شرکت‌های دولتی وزارت نیرو نظیر خود شرکت توانیر، شرکت‌های برق منظقه ای، خود مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، شرکت مدیریت شبکه برق ایران و… استخدامی ندارند. گفتنی است شرکت‌های توزیع نیروی برق زیر مجموعه توانیر بوده، ولی از لحاظ اساسنامه‌ای جزو شرکت‌های غیردولتی، اما وابسته به وزارت نیرو هستند. نیروگاه‌های تولید برق نیز زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی بوده و اغلب نیروگاه‌ها از لحاظ اساسنامه‌ای غیردولتی بحساب می‌آیند که به وزارت نیرو وابسته هستند.

این آزمون استخدامی وزارت نیرو برای شرکت‌های غیردولتی وابسته به وزارت نیرو بوده و شرکت‌های دولتی وزارت نیرو نظیر خود شرکت توانیر، شرکت‌های برق منظقه ای، خود مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، شرکت مدیریت شبکه برق ایران و… استخدامی ندارند. گفتنی است شرکت‌های توزیع نیروی برق زیر مجموعه توانیر بوده، ولی از لحاظ اساسنامه‌ای جزو شرکت‌های غیردولتی، اما وابسته به وزارت نیرو هستند. نیروگاه‌های تولید برق نیز زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی بوده و اغلب نیروگاه‌ها از لحاظ اساسنامه‌ای غیردولتی بحساب می‌آیند که به وزارت نیرو وابسته هستند.


مهم ترین وظیفه وزارت نیروی ایران

 حفاظت، نگهداری، بهره‌برداری و بهبود کمی و کیفی منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی.

رضایت و اقناع مردم با تأمین، تصفیه و توزیع مناسب آب بهداشتی سالم و دائمی برای انواع مصارف.

بالا بردن بهداشت محیط شهرها و روستاها با طراحی و اجرای شبکه‌های جمع‌آوری و تصفیه خانه‌های فاضلاب

تأمین نیازهای انرژی با کیفیت مطلوب و تمام وقت برای انواع مصارف شهروندان

دیدگاه بلند مدت (دورنگر) به صیانت از منابع آب و انرژی و انتقال آن به نسل‌های آینده.ساختار سازمانی وزارت نیرو
 

 


وزارت نیرو یک سازمان چند وجهی است. به عبارت دیگر وظایف مدیریت چند صنعت بزرگ کشور در این وزارتخانه انجام می‌شود. صنعت آب، صنعت برق، صنعت فاضلاب و صنعت انرژی تجدید پذیر. به همین دلیل ساختار آن به تناسب وظایف بسیار حیاتی و مهمی که دارد، دارای پیچیدگی‌های خاص خود است. به عنوان مثال تمام بخش‌های زیرمجموعه وزارت نیرو که وظیفه‌شان ارائه خدمات آب و برق و فاضلاب است و در استان‌ها به عنوان نماینده وزارت نیرو انجام وظیفه می‌کنند؛ به صورت شرکتی اداره می‌شوند نه اداره کل یا سازمان؛ و همین موضوع یکی از موارد خاص این وزارت خانه‌است که ساختار سازمانی آن را از سایر وزارت خانه‌ها جدا می‌کند. توجه به عدم تمرکز و تفویض اختیار به شرکت‌ها برای انجام عملیات لازم یکی از ویژگی‌های شاخص وزارت نیرو است. در یک زاویه کلی و دور چارت وزارت نیرو به شرح زیراست. 
در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جداول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایشها و یا مقطع بالاتر یا پایین تر امکانپذیر نمیباشد.
 ۱ – دروس آزمون با توجه به ویژگیها و نیازهای هر یک از رشته های شغلی و همچنین تنوع رشته های تحصیلی مجاز تعیین گردیده است.
۲ – پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت میپذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
۳ – قبولی در آزمون کتبی بهمنزله استخدام قطعی نبوده، بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوءپیشینه از مراکز ذیصلاح میباشد.
۴ – پذیرفته شدگان نهایی میبایستی آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت موردنظر که در جداول نیازهای استخدامی تعیین شده است را داشته باشند و موظف به سپردن ده (۱۰) سال تعهد خدمتی به صورت محضری در رشته شغلی و محل خدمت تعیین شده، به شرکت میباشند.
منبع:برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو | استخدام وزارت نیرو 97

 

 

 

دفترچه سربازی ?? دفترچه نظام وظیفه-دفترچه خدمت سربازی-نحوه دانلود دفترچه سربازی-برگ سبز سربازی-تارخ اعزام به خدمت سربازی-مراحل اقدام به خدمت سربازی-نحوه اقدام به خدمت سربازی-مدارک لازم جهت اعزام به سربازی-نحوه اطلاع از محل خدمت سربازان-میزان حقوق 

 

خرید خدمت ?? خرید خدمت 97-سوالات متداول خرید خدمت سربازی-شرایط اقساطی خرید خدمت-دفترچه خرید خدمت-نرخ خرید خدمت سربازی-مشاوره خرید خدمت سربازی-خرید خدمت سربازی 

 

معافیت سربازی ?? معافیت خدمت سربازی-سوالات متداول معافیت خدمت سربازی-مراحل گرفتن معافیت خدمت سربازی-معافیت سربازی-مدارک لازم برای معافیت های خدمت سربازی-تفاوت معافیت موقت و معافیت دائم خدمت سربازی-شرایط معافیت مشمولان غایب-مشاوره معافیت خدمت سربازی-وکیل جهت گرفتن معافیت-معافیت حین خدمت-شرایط معافیت سربازان 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1977
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 10
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 174
 • بازدید ماه : 335
 • بازدید سال : 5,470
 • بازدید کلی : 5,470