close
تبلیغات در اینترنت
زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر رشته نوازندگی موسیقی ایرانی 97
loading...

nezamevazifee

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر رشته نوازندگی موسیقی ایرانی 97             رشته نوازندگی موسیقی جهانی در دانشگاه های جهان به صورت نیمه متمرکز می باشد یعنی دانشجو پس از قبولی در کنکور و کسب رتیه لازم باید در مصاحبه عملی شرکت کند به این صورت که داوطلب حداقل باید به یکی از ساز های ارکستر سمفونیک بجز ساز های ضربی تسلط کامل داشته باشد.علاقه به موسیقی و هنر خیلی نیازی به تمرین ندارد زیرا یک تمایل فطری است . در ادامه سعب داشته ایم نکاهی متفاوت به این…

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر رشته نوازندگی موسیقی ایرانی 97

nezamevazifee بازدید : 3 سه شنبه 16 مرداد 1397 نظرات ()

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر رشته نوازندگی موسیقی ایرانی 97

 

 

 

 

نتیجه تصویری برای ساز ایرانی

 

 

رشته نوازندگی موسیقی جهانی در دانشگاه های جهان به صورت نیمه متمرکز می باشد یعنی دانشجو پس از قبولی در کنکور و کسب رتیه لازم باید در مصاحبه عملی شرکت کند به این صورت که داوطلب حداقل باید به یکی از ساز های ارکستر سمفونیک بجز ساز های ضربی تسلط کامل داشته باشد.علاقه به موسیقی و هنر خیلی نیازی به تمرین ندارد زیرا یک تمایل فطری است . در ادامه سعب داشته ایم نکاهی متفاوت به این رشته دانشگاهی داشته باشیم و اطلاعات کاملی را در اختیار شما دوستان هنر دوست قرار دهیم مطالب مورد بحث این مقاله عبارت است از

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور سراسری هنر

رشته نوازندگی موسیقی جهانی

هدف ازتحصیل در رشته نوازندگی موسیقی

توصیه ای به داوطلبان رشته نوازندگی

سرفصل دروس رشته نوازندگی موسیقی ایرانی

معرفی رشته هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی

معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی

دروس اصلی رشته نوازندگی موسیقی جهانی

در صورت هرگونه سوالی می توانید با سامانه صدای مشاوره تماس حاصل نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

"سامانه صدای مشاور "

مشاوره دهنده تخصصی دانشگاه ها

برای تماس با مشاورین ما کافیست از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور سراسری هنر

 

متقاضیان کنکور سراسری 97 هنر برای رشته های بازیگری، آهنگ سازی، کارگردانی، عکاسی، نوازندگی موسیقی جهانی، رشته ادبیات نمایشی، طراحی صحنه، نمایش عروسکی و …. اطلاع داشته باشند که کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور بزودی بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.شما عزیزان می توانید برای اطلاع از زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر رشته نوازندگی موسیقی با شماره 9099071611  تماس حاصل نمایید.

 

 

رشته نوازندگی موسیقی جهانی

 

رشته نوازندگی موسیقی جهانی در این قسمت بیان خواهد شد. از آنجا که موسیقی با روح انسان عجین شده و ابزاری آرام بخش برای او به حساب می آید، توجه به آن در زندگی بشر بسیار ضروری می باشد.در نتیجه با هدف گسترش دانش عملی و نظری موسیقی، رشته های مرتبط در دانشگاه های جهان ایجاد شده است. نوازندگی موسیقی جهانی یکی از این رشته ها می باشد که هدف آن تربیت نوازندگانی است که با کسب دانش نظری و عملی موسیقی جهانی بتوانند در ارکسترهای موسیقی ایرانی و کلاسیک عضویت یابند.

 

هدف ازتحصیل در رشته نوازندگی موسیقی

هدف از رشته نوازندگی موسیقی جهانی تربیت نوازنده نیست بلکه پرورش موسیقی دان است و در واقع فارغ ­التحصیل این رشته باید در بعد پژوهشی و علمی کارآمد باشد تا بتواند در این حوزه صاحب نظر شود و بدیهی است یک موسیقی دان خوب باید یک نوازنده خوب هم باشد.
ذوق هنری، علاقه به موسیقی، تسلط بر نوازندگی و همچنین داشتن سلامت شنوایی از عوامل مهم موفقیت دانشجویان رشته نوازندگی موسیقی جهانی است.رشته نوازندگی موسیقی جهانی در دانشگاه های کشور به صورت نیمه متمرکز دانشجو می پذیرد یعنی داوطلبان پس از قبولی در آزمون کنکور سراسری، باید در مصاحبه و آزمون عملی شرکت کنند. از مهم ترین شرایط مرحله مصاحبه و آزمون عملی، تسلط لازم بر يكي از سازهاي موجود در اركسترهاي سمفونيك (به استثناي سازهاي ضربي ) و همچنين تسلط لازم بر مباني نظري و عملي موسيقي جهاني می باشد.

توصیه ای به داوطلبان رشته نوازندگی

 

داوطلبان متقاضی رشته نوازندگی موسیقی ایرانی که نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی در موعد مقرر اقدام کرده و به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی نمی‌شوند،  می‌بایست با به همراه داشتن رسید پرداخت هزینه، دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر، در روز برگزاری آزمون به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در حوزه برگزاری آزمون مراجعه کنند.داوطلبان توجه داشته باشند در صورتی که متقاضی آزمون رشته های جلسه صبح شامل نقاشی، ارتباط تصویری، هنرهای تجسمی، طراحی پارچه و لباس هستند، منحصراً یک کارت شرکت در آزمون برای آنها پیش بینی شده است و داوطلبان باید برای شرکت در آزمون حداقل نیم ساعت قبل از شروع در حوزه امتحانی خود در محل برگزاری که آدرس آن بر روی کارت شرکت در آزمون آنها درج شده، حضور داشته باشند.

به طراحی های مقدماتی و اتودهای اولیه داوطلبان توجه می شود، لذا الزامی است آنها را پاک نکنند. داوطلبان از الصاق کردن هرگونه کاغذ، کاغذپوستی و غیره به کار عملی خود و همچنین همراه داشتن هرگونه کاغذ و مقوا و استفاده از وسایلی نظیر ماژیک، لاک های الکلی و تینری، روان نویس، راپید، رنگهای پودری و مایع، خودنویس، گراف، آبرنگ، رنگ گواش، مرکب و سایر وسایل مشابه خودداری کنند. استفاده از هرگونه وسایل اضافی به جز وسایل مورد نیاز ممنوع است.

استفاده از هرگونه کتاب طراحی، کاغذ (به جز آنهایی که در جلسه آزمون به داوطلبان داده خواهد شد) تصاویر متفرقه در جلسه آزمون، و همچنین در حین انجام پروژه، قدم زدن، سرکشی بر روی کار دیگران، هر نوع پرسش و پاسخ و کمک به دیگران مجاز نبوده و در صورت انجام آن به عنوان تقلب محسوب خواهد شد.
معرفی رشته هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی
 

معرفی رشته های دانشگاهی از اولین و اصلی ترین اقدامات در کنکور است . پیشنهاد می شود هر داوطلب کنکور قبل از انجام انتخاب رشته از طریق مشاوره انتخاب رشته با مشاوران انتخاب رشته مشورت کند . این امر از آن جهت مهم تلقی می شود . که عدم شناخت صحیح و درست از هر رشته به انتخاب رشته نا صحیح و نا درست و در نتیجه آینده ای مجهول برای داوطلب کنکور خواهد انجامید .معرفی رشته های هنر می تواند کمک زیادی به داوطلبان کنکور هنر در انتخاب رشته آنها داشته باشد . معرفی رشته های کنکور هنر می تواند دید داوطلبان کنکور را نسبت به رشته های گروه هنر بهتر کند و داوطلبان کنکور هنر انتخاب رشته مناسب تری داشته باشند .

 

معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی
 

رشته نوازندگی موسیقی جهانی یکی از رشته هایی است که از طریق کنکور هنر می توانید انتخاب کنید . معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی شامل کاربرد های رشته نوازندگی موسیقی جهانی است . همچنین در معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی باید به این نکته نیز توجه شود که چه دروسی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی آموزش داده می شود . به این ترتیب داوطلبان کنکور هنر می توانند ، حس بهتری نسبت به رشته انتخابی داشته باشند و آن را با علایق خود بسنجند . به این ترتیب انتخاب رشته مناسب تری صورت می گیرد .

 

دروس اصلی رشته نوازندگی موسیقی جهانی


در معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی مخصوصاً باید به دروس اصلی رشته نوازندگی موسیقی جهانی توجه شود . این موضوع کمک می کند که ما بدانیم چه توانایی هایی برای موفقیت در رشته نوازندگی موسیقی جهانی نیاز است. در نتیجه با معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی  مناسب می توان موفقیت در رشته نوازندگی موسیقی جهانی را تضمین کرد . متاسفانه مسئله مهم معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی در مدارس به خوبی صورت نمی گیرد . ولی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری صدای رهیاب می تواند به شما در معرفی رشته نوازندگی موسیقی جهانی کمک شایان توجهی نماید . تا شما بتوانید انتخاب رشته مناسبی  داشته باشید .

سرفصل دروس رشته نوازندگی موسیقی ایرانی

تعداد کل واحدها : 135 واحد
دروس عمومی : 20 واحد
دروس پایه : 20 واحد
دروس اصلی : 23 واحد
دروس تخصصی : 66 واحد


 

 


 

دفترچه سربازی ?? دفترچه نظام وظیفه-دفترچه خدمت سربازی-نحوه دانلود دفترچه سربازی-برگ سبز سربازی-تارخ اعزام به خدمت سربازی-مراحل اقدام به خدمت سربازی-نحوه اقدام به خدمت سربازی-مدارک لازم جهت اعزام به سربازی-نحوه اطلاع از محل خدمت سربازان-میزان حقوق 

 

خرید خدمت ?? خرید خدمت 97-سوالات متداول خرید خدمت سربازی-شرایط اقساطی خرید خدمت-دفترچه خرید خدمت-نرخ خرید خدمت سربازی-مشاوره خرید خدمت سربازی-خرید خدمت سربازی 

 

معافیت سربازی ?? معافیت خدمت سربازی-سوالات متداول معافیت خدمت سربازی-مراحل گرفتن معافیت خدمت سربازی-معافیت سربازی-مدارک لازم برای معافیت های خدمت سربازی-تفاوت معافیت موقت و معافیت دائم خدمت سربازی-شرایط معافیت مشمولان غایب-مشاوره معافیت خدمت سربازی-وکیل جهت گرفتن معافیت-معافیت حین خدمت-شرایط معافیت سربازان 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1977
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 55
 • باردید دیروز : 21
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 103
 • بازدید ماه : 264
 • بازدید سال : 5,399
 • بازدید کلی : 5,399