close
تبلیغات در اینترنت
مهلت زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد نیم سال اول 97 98
loading...

nezamevazifee

مهلت زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد نیم سال اول 97  98           دانشجویان متقاضی نقل و انتقال دانشگاه آزاد 97 می توانند از تاریخ 29 مرداد لغایت 31 مرداد 97 به سامانه منادا برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.اعلام نهایی نتایج نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 قبل از زمان حذف و اضافه واحدها اعلام خواهد شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، کلانتری در پایان با اشاره به تسهیلات دانشگاه…

مهلت زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد نیم سال اول 97 98

nezamevazifee بازدید : 3 چهارشنبه 24 مرداد 1397 نظرات ()

مهلت زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد نیم سال اول 97  98

  نتیجه تصویری برای زمان ثبت نام نقل و انتقالات و مهمانی دانشگاه آزاد

 

 

 

دانشجویان متقاضی نقل و انتقال دانشگاه آزاد 97 می توانند از تاریخ 29 مرداد لغایت 31 مرداد 97 به سامانه منادا برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.اعلام نهایی نتایج نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 قبل از زمان حذف و اضافه واحدها اعلام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، کلانتری در پایان با اشاره به تسهیلات دانشگاه آزاد اسلامی برای تحصیل دانشجویان دختر در محل سکونت خود، گفت: میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به شهر محل سکونت والدین و یا همسر در صورت دارا بودن تمامی شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقالات، دایر بودن رشته متقاضی در واحد مقصد در سال ورودی دانشجو و تایید عدم مغایرت محل سکونت و واحد مقصد انتخابی متقاضی امکان پذیر است.همچنین در این مقاله می خواهیم در خصوص

انتقال یا ميهماني دانشجويان

 شرایط عمومی انتقالی دانشجویان شامل موارد زیر است

 نحوه بررسی و مدارک مورد نیاز امور نقل و انتقال

 شرایط نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد 

بپردازیم امید بر انکه مطالب این مقالعه برای شما دوستان مفید واقع شود به همین خاطر در راستای تمکیل اطلاعات شما عزیزان مشاوران تخصصی  ما در این زمینه اماده پاسخگویی به هرگونه سوالات شما می باشند.

 

 

 

 

 
,,,,,,,,,

"سامانه صدای مشاور "

مشاوره دهنده تخصصی دانشگاه ها

برای تماس با مشاورین ما کافیست از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

انتقال یا ميهماني دانشجويان

 

در صورت نداشتن منع آموزشي و تأييد صحت مدارك و مستندات ارسالي دانشجو توسط واحد دانشگاهي امكان پذير است.انتقال دانشجو در تمامی مواد آیین نامه در نيمسال آخر تحصيل ممنوع و انتقال دانشجویان در صورت احراز شرایط آیین نامه و وجود رشته، مقطع و گرایش تحصیلی در واحد دانشگاهی مقصد و احراز شرایط آیین نامه امکان پذیر است.ثبت درخواست فرزندان اعضاي هيئت علمي دانشگاههاي دولتي، با توجه به عدم تفاهم نامه، در مقطع كارشناسي ارشد ممنوع اعلام شده است.

 

 

شرایط عمومی انتقالی دانشجویان شامل موارد زیر است


1- نداشتن منع ادامه تحصیل به دلیل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام‌ وظیفه.

2- دانشجوی متقاضی حداقل یک نیمسال در واحد مبدأ ثبت‌‌نام نموده باشد.

3- انتقال صرفاً برای پذیرفته‌شدگان با آزمون و با توجه به ضوابط امکان‌پذیر است.

4- انتقال تنها در صورت وجود مقطع رشته/ گرایش و سال قبولی در واحد مقصد امکان‌پذیر است.

5- انتقال در هر یک از مقاطع تحصیلی در نیمسال آخر تحصیل ممنوع است.

6- انتقال و میهمانی دانشجویان پژوهش محور ممنوع است.

7- در صورت داشتن مجوز میهمانی، اخذ «پایان‌نامه» تنها با موافقت واحدهای مبدأ و مقصد امکان‌پذیر است.
نحوه بررسی و مدارک مورد نیاز امور نقل و انتقال

 

 • تمام دانشجویان جهت انجام امور نقل و انتقال باید از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویی در زمان مقرر اقدام کنند و نیازی به مراجعه به واحدهای دانشگاهی مبداء، مقصد و سازمان مرکزی نیست.
 • انتقال یا میهمانی دانشجویان در صورت احراز شرایط مندرج در آیین نامه و دایر بودن رشته، گرایش و مقطع تحصیلی در واحد مقصد و نداشتن منع آموزشی امکان پذیر است.
 • انتقال دائم دانشجویان در صورت داشتن شرایط مندرج در آیین نامه فقط یک بار در طول تحصیل امکان پذیر است. همچنین انتقال دائم دانشجویان در تمامی موارد آئین نامه در نیم سال آخر تحصیل ممنوع است.
 • براساس این بخشنامه میهمانی دانشجویانی که بدون آزمون پذیرش شده اند به واحدهایی که پذیرش بدون آزمون دارند پس از تایید واحد مبداء واحد مقصد و سازمان مرکزی امکان پذیر است و در صورتی که شهر مورد درخواست دانشجو، پذیرش بدون آزمون نداشته باشد حداکثر می تواند و ترم میهمانی شود.
 • انتقال دانشجویانی که بدون آزمون پذیرش شده اند به واحدهایی که پذیرش بدون آزمون دارند پس از تایید واحد مبداء، واحد مقصد، مرکز آزمون و سازمان مرکزی امکان پذیر است.
 • واحدها و مراکز دانشگاهی مقصد باید پس از پایان هر نیم سال میهمانی لیست نمرات دانشجویان میهمان را در اسرع وقت جهت درج در سوابق و پرونده آموزش آنان به واحد مبداء ارسال کنند، بدیهی است این گونه دانشجویان باید در هر نیم سال میهمانی ضمن اخذ لیست دروسی از واحد مبداء جهت ثبت نام به واحد مقصد مراجعه کنند.
 • در خواست نقل و انتقال پذیرفته شدگان جدید الورود در صورت داشتن شرایط مندرج در آیین نامه از بدو قبولی به واحد مقصد امکان پذیر و بدیهی است در خواست نقل و انتقال سایر دانشجویان در صورت داشتن شرایط مندرج در آیین نامه پس از گذشته یک نیم سال از قبولی ضمن ثبت نام در واحد دانشگاهی مبداء امکان پذیر است.
 • نقل و انتقال دانشجویانی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش شده اند پس از گذشته یک نیم سال از قبولی در صورت داشتن شرایط مندرج در آیین نامه امکان پذیر است.
 • نقل و انتقال دانشجویان واحدها الکترونیکی ممنوع است.
 • دریافت پایان نامه دانشجوی میهمانی در صورت نداشتن منع آموزشی با نظر معاونت آموزشی واحدهای دانشگاهی مبدا و مقصد و تایید کمیسیون موارد خاص دانشجویی امکان پذیر اسنکته مهم


با توجه به محدودیت ظرفیت میهمانی و انتقال و در الویت قرار گرفتن متقاضیانی که در روزهای ابتدایی ثبت نام نموده اند، حتی الامکان از به تعویق انداختن ثبت درخواست خود به روزهای پایانی خودداری نمایید. بدیهی است پس از اتمام زمان ثبت نام، امکان رفع نقص و مغایرت وجود ندارد.

 

 

شرایط نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد


بر اساس اعلام سامانه نقل و انتقال دانشگاه آزاد ثبت درخواست در هر ترم فقط يكبار امكان پذیر است و در صورت تأييد نهايی امكان ويرايش درخواست وجود نخواهد داشت.ثبت درخواست در سامانه به منزله موافقت با انتقال يا ميهماني نیست و در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی متقاضی در هر مرحله از تحصیل، درخواست وی لغو و مطابق با آیین نامه انظباطی در این خصوص صدور رأی خواهد شد.
ثبت درخواست میهمانی - انتقال دارای هزینه بررسی مدارک است، پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست، هزينه بررسی مسترد نخواهد شد.

 

 

 

 

 

دفترچه سربازی ?? دفترچه نظام وظیفه-دفترچه خدمت سربازی-نحوه دانلود دفترچه سربازی-برگ سبز سربازی-تارخ اعزام به خدمت سربازی-مراحل اقدام به خدمت سربازی-نحوه اقدام به خدمت سربازی-مدارک لازم جهت اعزام به سربازی-نحوه اطلاع از محل خدمت سربازان-میزان حقوق 

 

خرید خدمت ?? خرید خدمت 97-سوالات متداول خرید خدت سربازی-شرایط اقساطی خرید خدمت-دفترچه خرید خدمت-نرخ خرید خدمت سربازی-مشاوره خرید خدمت سربازی-خرید خدمت سربازی 

 

معافیت سربازی ?? معافیت خدمت سربازی-سوالات متداول معافیت خدمت سربازی-مراحل گرفتن معافیت خدمت سربازی-معافیت سربازی-مدارک لازم برای معافیت های خدمت سربازی-تفاوت معافیت موقت و معافیت دائم خدمت سربازی-شرایط معافیت مشمولان غایب-مشاوره معافیت خدمت سربازی-وکیل جهت گرفتن معافیت-معافیت حین خدمت-شرایط معافیت سربازان 


ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1977
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 43
 • باردید دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 109
 • بازدید ماه : 241
 • بازدید سال : 241
 • بازدید کلی : 5,891